Aktualności

Aktualności serwisu SmodCMS. W menu rozwijanym (jeśli jest) znajdziesz lata, z których publikujemy zarchiwizowane wiadomości.

Wersja do druku
Pokaż aktualności z roku:

ODSŁONY ETAPU SIECIOWEGO

15.02.2013

Przed Wami odsłony etapu internetowego. Rozwiązanie zadań każdej z nich to określona ilość talentów dla Waszego zespołu na start gry w terenie. A im więcej zdobędziecie talentów tym będziecie mieli większe szanse na odnalezienie skarbu. 

 

Zatem do dzieła. Gramy w 4 poziomach trudności:

 

 POWODZENIA!

 

 

RUSZA ETAP INTERNETOWY!

13.02.2013

Drodzy gracze rusza etap internetowy naszych rekolekcji. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy się znakomicie bawić wspólnie poszukując skarbu.

 

W etapie internetowym zdobywać będziemy talenty - czyli specjalne pieniądze, za które będzie można kupić manuskrypt z mapą do skarbu. Im lepiej wykonacie zadania etapu w sieci tym większe będziecie mieli szanse na zwycięstwo w grze i odnalezienie skarbu przez właśnie Wasz zespoł.

 

Pora na zadanie wstępne.

 

Zapewne znacie już nazwę swojego zespołu i specjalne hasło (jeśli nie to koniecznie poproście katechetę o informację na ten temat). Aby móc uczestniczyć w zmaganiach etapu internetowego każdy jego uczestnik powinien być zarejestrowany i zalogowany w serwisie rekolekcje.gramiejska.pl. Założenie konta w naszym serwisie jest właśnie zadaniem na dziś.

 

Dla klas I-III powinien być to nauczyciel, a w przypadku klas IV - VI co najmniej 3 członków każdego zespołu. To bardzo ważne, dlatego zespoły, których uczestnicy zarejestrują się dziś otrzymują 1 talent

 

Kolejne zadanie pojawi się na Anioł Pański w najbliższy piątek.

  

Do zobaczenia

zespół rekolekcje.gramiejska.pl

 

 

 

 

Drodzy gracze

11.02.2013

Zapewne niedługo otrzymacie dane do logowania Waszych zespołów do etapu internetowego, który ruszy 13.02 dokładnie o 13.02 ;-)

Aby zalogować zespół do gry musisz mieć założone swoje konto w naszym serwisie i być zalogowanym.

Pozdrawiamy,

zespół rekolekcje.gramiejska.pl

 

 

Kolejna gra rekolekcyjna

10.02.2013

Kolejna odsłona rekolekcyjnej gry miejskiej odbędzie się w Poznaniu. Gra miejska Poszukiwacze skarbu będzie towarzyszyć tegorocznym rekolekcjom uczniów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego. 

Szczegóły niebawem.